BezOlejové kompresory

Bezolejový kompresor či také bezmazný kompresor ( oil-free compressors) je široká sekce, do které spadají bezolejové pístové kompresory používané jako potravinářské aplikace tedy kompresory pro restaurace pro dopravu tekutin jako je víno či pivo a také uváděné jako dentální kompresory či medicinální. Tyto kompresory se od jednoduchých vzduchových kompresorů bez olejové náplně vyznačují použitím speciálních materiálů při jejich výrobě, které zabezpečují bezkorozivní provoz a tím i naprosto čistý výstupní vzduch, který dokážou provozovat v pravidelném zátěžovém použití, narozdíl od levných hobby bezolejových kompresorů. Vyznačují se dále naprosto čistým vzduchem bez pevních částic maziva, často doplněny i dochlazovač či sušičko vzduchu pro jeho kvalitu. Dále jsou v této sekci větší potravinářské kompresory spirálové a šroubové pro zpracování a výrobu potravit jako je jich porcování, sušení, balení nebo plnění či pro farmaceutickou výrobu a laboratoře a mnoho dalších aplikací, které vyžadují plnění normy ISO 8573-1.Bezolejové kompresory BALMA jsou vyráběny 100% v Itálii a je na ně poskytována bezkonkurenční záruka 5 let. Pokud potřebujete poradit s výběrem kompresoru, můžete navštívit náš přehledný článek Jak vybrat kompresor se všemi potřebnými údaji a parametry. Pro případne dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Bezolejové kompresory_

 

CLEANAIR

Bezolejové kompresory CLEANAIR jsou malé pístové dentální kompresory nebo potravinářské kompresory. Jde většinou o malé mobilní pístové kompresory, které ke své práce nepotřebují olejovou náplň a výstupní vzduch je tak 100% bez pevných částí a je tak použitelní ve zdravotnictví, nejčastějí jako pohon dentálních nástrojů či v potravinářství jako kompresor pro restraurace z pravidla pro pivo , víno či nealkoholické sudové nápoje. Jsou vyráběny v Italii a je na ně poskytována bezkonkurenční záruka 5 let.

dentální kompresory_popis_

bezolejové dentální kompresory_cleanAIR_CLR 15-25_tabulka

 

SPIRALAIR

Spirálové bezolejové kompresory jsou jedinečnou technologií kombinující vysokou účinnost a spolehlivost kompresoru při potřebě pravidelných dodávek čistého vzduchu pro farmaceutický , potravinářský, elektrotechnický či chemický průmysl. Kompresory splňují nejpřísnější normu čistoty vzduchu ISO 8573-1 na třídu 0 (tedy ješte pod dříve nejnižší třídu 1). Tato řada již má také inteligentní elektronickou řídící jednotku, který hlídá vše důležité a o to ostatní se postaráme v rámci BALMA Care zdarma my. Jsou vyráběny od výkonově nižší řady s jednou spirálou Mono po vícespirálové kompresory řady Multi. Spirálové kompresory jsou vyráběny kompletně v Italií a je na ně poskytována bezkonkurenční záruka 5 let a to bez jakýkoliv servisních smluv.

bezolejové spirálové kompresory

Spirálové kompresory_technické udaje

 

WIZAIR

Řada bezolejových šroubových kompresorů je určena pro průmyslové odvětví farmacie, potravinářství či chemického průmyslu, kde je rozvod tlakového vzduchu nedělitelnou součástí pracovnícho procesu a funkce výrobních strojů. Základním rozdělením šroubových bezolejových kompresorů je na základní rychlostně fixní s tzv. volnoběhem a kompresory pokročilé s frekvenčním měničem, který umí upravovat příkon elektrickéh proudu ze sítě a tím korigovat výkonost kompresoru, čímž se šetří celé ústrojí ale zejména se o až 30% šetří náklady za energie, což ve výrobním podniku dělá ročně až stovky tisíc korun. Tato řada již má také inteligentní elektronickou řídící jednotku, který hlídá vše důležité a o to ostatní se postaráme v rámci BALMA Care zdarma my. Kompresory jsou vyráběny kompletně v Italií a je na ně poskytována bezkonkurenční záruka 5 let a to bez jakýkoliv servisních smluv.

                                      

 bezolejové šroubové kompresory

 

WISAIR Fixed

 bezolejové šroubové kompresory_fixed

 

WISAIR Variable

bezolejove šroubové kompresory variable

 

 

logo_Balma_bile_pozadi_vodorovne_v1_transparent_PNG_maleItalský výrobce BALMA srl je nejstarším italským výrobcem vzduchových pístových kompresorů s tradicí od roku 1950, kdy firma stála u zrodu velkého průmyslového rozmachu Evropy. Za tutu dlouho dobu se stala výrobcem těch nejkvalitnějších kompresorů s výsadním postavením jak na domácím italském trhu, tak na trzích západní Evropy, zejména pak Německu, Nizozemí, Belgie, Dánska, Španělska, Portugalska, Švédska, Norska a Finska, kde patří do největšího koncernu kompresorové techniky na světě vedeného švédskou špičkou oboru Atlas Copco.

Vzduchovy italsky kompresor Balma 1950

 
Výrobní rozsah spolčenosti BALMA zahrnuje jak širokou škálu malých  mobilních modelů , tak veklých pístových průmyslových kompresorů , odlučněných kompresorů, benzínových a naftových kompresorů a kompresorů šroubových, jejichž technologicko - výrobní zvládnutím se může v Evropě pochlubit pouze hrstka těch nejvyspělejších výrobců z oboru.

Italske-vzduchove-kompresory

Díky dlouholeté tradici a maximální snaze o dasežení té nejvyšší kvality ,jak při výběru samotných dodavatelů materiálu, tak při samotné sofistikované výrobě, je možné na výrobky BALMA ytovat plnou 5 letou záruku, kterou se tyto stroje liší od konkurence. Vvěříme v čistou kvalitu,  pracovní stroj musí pracovat, jinak nevydělává ani jeho majitel.

 

HODNOCENÍ ZNAČKY

 výkony : 4

kvalita: 5.

záruka: 5.

cena: 3

 

Kompresory BALMA_zkušenosti recenze

 

Na této kategorii usilovně pracujeme, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.