Kompresor DEW SILENT

Neohodnoceno
 
 

výrobce:  5864a588967c2b2b6829262d.jpg

původ:         220px-Flag_of_the_Peoples_Republic_of_China.svg

výkon : 4 - 7.5 hp

bez vzdušníku

Dostupnost Na dotaz
Cena 115 555 Kč včetně DPH
95 500 Kč    
Kód produktu 1221
Značka DEW
Webová stránka značky dwarkeshengineeringworks.com
Kategorie Odhlučněné kompresory
Záruka 2 roky
 

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR DEW SILENT basic

Odhlučněné vzduchový pístový kompresor DEW SILENT  je určen do vnitřích provozů kde je nutné snížit hluk strojů na minimum. Nabízí se ve variantach výkonu motorů : 4  - 7.5 hp.

Potřebujete poradit s výběrem správného vzduchového kompresoru, aby co nejlépe splňoval Vaše požadavky? Zkuste naši poradnu v článku JAK VYBRAT VZDUCHOVÝ KOMPRESOR  nebo se obraťte na naše technické specialisty na emailové adrese info@industrien.cz

Termín dodání a cena dle aktuální nabídky a měnového kurzu, neváhejte nás kontaktovat na uvedených adresách.

 

 

 

 

5864a588967c2b2b6829262d.jpg

Jako všechny kompresory různých značek a zemí určení v této cenové kategorii, vystupuje značka DEW jako výrobky z Německa, skutečný konstrukční a výrobní původ je v Číně a následně jsou kompresory dováženy do evropskcýh zemí jako hotové výrobky. Veškeré podobné stroje jednoduše poznáte dle velmi jednoduché konstrukce kompresorové jednotky se samostatnými písty s černým ochranným nátěrem odlitku. Jde tak o levné vzduchové kompresory určené pro domácí hobby použití, či občasné připojení v malé řemeslné dílně a vyžadují svědomitou provozní údržbu. I když se nejedná o špičkové výrobky západní provenience, díky nízkým výrobním nákladům jsou tyto vzuchové kompresory dostupné i pro zákazníky, kteří by dříve uvažovali spíše o použitém kompresoru bazar a nyní dostanou nový kvalitní kompresor se zárukou.

 

HODNOCENÍ ZNAČKY

 výkony : 3

 kvalita: 2

  záruka: 1

    cena: 5.

 

Kompresory DEW_zkušenosti recenze

5864a588967c2b2b6829262d.jpg

Výrobní společnost Dwarkesh Engineerig works nedávno oslavila již přes 50 let tradice výroby vzduchových kompresorů. Jako všechny kompresory různých značek a zemí určení v této cenové kategorii, vystupuje značka DEW jako výrobky z Německa, skutečný konstrukční a výrobní původ je však Indie a následně jsou kompresory dováženy do evropskcýh zemí jako hotové výrobky. Narozdíl od záplavy nekvalitních čínských výrobků zaplavující evropský trh, byla firma DEW založena v roce 1967 briskými inženýry ze společnosti CompAir s historií od roku 1801, dnes patříci do koncernu Gardner Denver, pro přenesení technologie výroby vzduchových kompresorů pro tuto bývalou britskou kolonii. Výroba i dnes stále spňuje vysoké nároky na kvalitu a drží se osvědčených prověřených kontrukcí bez vysokých investic do nových návrhů. Veškeré podobné stroje jednoduše poznáte dle velmi jednoduché konstrukce kompresorové jednotky se samostatnými písty s černým ochranným nátěrem odlitku. Jde tak o jednoduché olejové kompresory určené pro domácí hobby použití, či občasné připojení v malé řemeslné dílně a vyžadují svědomitou provozní údržbu. I když se nejedná o špičkové výrobky západní provenience, díky nízkým výrobním nákladům jsou tyto levné pístové kompresory, kondenzační sušičky vzduchu a nově i šroubové kompresory dostupné i pro zákazníky, kteří by dříve uvažovali spíše o použitém kompresoru bazar a nyní si tak mohou dovolit nový osvědčený kompresor se zárukou.

 Levne kompresory DEW

 

 

HODNOCENÍ ZNAČKY

 výkony : 3

kvalita: 2

záruka: 1

cena: 5.

 

Kompresory DEW_zkušenosti recenze