O nás

Před lety náš pracovní kolektiv začínal jako jednotlivý nákupčí v českých strojírenských společnostech ČKD Energo, Aero Vodochody, Modřanská Potrubní, Armatury group, Škoda Plzeň, ŽDAS či Hoerbiger. Po letech jsme se sešli v jedné společnosti a zjistili jsme, jak se pro různé firmy výrazně liší ceny i podmínky pro nákup zboží od jedné společnosti. Tento fakt jsme jako spotřebitelé v době internetu již neznali,vše si dnes jednoduše dohledáte a porovnáte. V pracovním oboru se však ukázalo, že trh je záměrně nepřehledný, dodavatelé nikde nezveřejňují prodejní ceny strojů, musíte o ně žádat a po jedné urgenci dodavatelé nabídnuté ceníky o desítky procent snižují, probíráte se nepřehlednou sítí "výhradních zastoupení"  zahraničních výrobců, kteří si tak na českém trhu budují kult monopolu a tento stav nám nepřišel jako vyvážený obchodní vztah dvou prodávajícího a zákazníka.

Rozhodli jsme se tento stav změnit a nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za férových a jasných podmínek, podnikat jenoduše a čestně.

Nabízíme zboží od výrobců, které jsme sami nakupovali a máme s nimi tak osobní zkušenost, vždy v kvalitativních / cenových alternativách dle toho, pro jaký účel je komodita určena, zda jako doplňková či záložní, kde není výrobek vystaven extremní zátěži a cena je tak jeho hlavním aspektem, nebo jako hlavní výrobní prostředek, kde je kvalita a navázané garance a záruky jeho hlavním atributem.

Již od dob Tomáše Baťi se traduje heslo "Náš zákazník, náš pán!". Dnes se jej však mnoho firem naučilo ohýbat a my se tímto směrem nevydali. Jako odborníci z oboru s dlouholetou praxí věříme, že dokážeme zákazníkovi správně poradit a vybrat kvalitnější a levnější zboží, než s pro jaké byl původně rozhodnut.